top of page

zavedení storno poplatku

Vážení zákazníci,

Rádi bychom Vám představili naši speciální nabídku pro první lekci. Chceme Vám nabídnout 50% slevu z ceny tréninkové jednotky, abychom Vás přivítali v našem centru. Nicméně, s ohledem na naši politiku stornovacích poplatků, bychom Vás chtěli požádat o "přednabití kreditu" na případnou stornaci lekce.

Podrobnosti ohledně této nabídky jsou následující: Při rezervaci první lekce v našem centru zaplatíte částku 1 000 korun (členové HC Litvínov 900 korun). U stávajících zákazníků centra při rezervaci další lekce zaplatíte 1 500 korun (členové HC Litvínov 1 350 korun). Z této částky budeme držet a "přednabijeme" si kredit ve výši 50 % z ceny původní lekce. Tento kredit bude sloužit jako záloha na případné storno.

Stornovací poplatek: V souladu s touto novou politikou od 1. 7. 2023 si ponecháváme právo účtovat stornovací poplatek ve výši 50 % z ceny původní ceny lekce v případě neomluvené absence našich služeb. Tento poplatek bude účtován v situaci, kdy zákazník nestornuje lekci nejpozději 24 hodin před jejím plánovaným začátkem.

Lékařské potvrzení: Pokud jste nemocní nebo se nacházíte v jiné situaci, která Vám brání účastnit se lekce, vyžadujeme, abyste předložili lékařské potvrzení, které ospravedlňuje Vaši nepřítomnost, a to i v případě omluvení méně než 24 hodin předem.

Pokud se rozhodnete ukončit absolvování lekcí v našem centru, těchto 50 % Vám budou vráceny zpět. Tím získáte plný přínos slevy z ceny první tréninkové jednotky.

Tato nabídka je naším způsobem, jak ocenit Váš zájem o naše služby a zároveň zachovat spravedlivý postup v případě stornování lekcí. Věříme, že tato politika nám umožní poskytovat kvalitní tréninky a zachovat správnou dynamiku našeho centra.

Pokud máte jakékoli dotazy ohledně této nabídky, neváhejte nás kontaktovat na 607 405 759 nebo emailem na skatemillcentrumlitvinov@gmail.com. Jsme tu, abychom Vám poskytli veškeré potřebné informace a vysvětlili Vám všechny podrobnosti.

Děkujeme za Váš zájem o naše služby a těšíme se na setkání na první lekci.

Skatemill centrum Litvínov

bottom of page